Bufalo Sabres izbraukumā ar 1:6 zaudē Sentluisas Blues

Nacionālās Hokeja līgas otrdienas spēlē Zemga Girgensona Bufalo Sabres izbraukumā ar 1:6 zaudēja Sentluisas Blues. Trīs no sešiem vārtiem Blues guva vairākumā spēles pašās beigās, kad Nikolā Delorīrs bija noraidīts uz 5 minūtēm.

Pirmajās divās trešdaļās Blues somu uzbrucējs Jori Lehtera trīs reizes pārspēja Sabres vārtsargu Mihalu Noivirtu. Pēdējā perioda pirmajā minūtē Tailers Eniss vairākumā samazināja rezultāta starpību 1:3.

Nokdaunu Sabres saņēma piecas minūtes līdz spēles beigām, kad Bufalo uzbrucējs Nikolā Delorīrs saņēma 5 minūšu noraidījumu par pārkāpumu pret Vladimiru Tarasenko. Blues šajā laikā iemeta vēl trīs vārtus un uzvarēja ar 6:1.

Zemgus Girgensons uz ledus bija gandrīz 20 minūtes, 5 reizes meta pa vārtiem un izpildīja 3 spēka paņēmienus.