Brendona Sāda vārti pēdējā minūtē ļauj Blackhawks ar 4:3 pārspēt Canadiens

Nacionālajā Hokeja līgā Brendona Sāda vārti 27 sekundes līdz spēles beigām ļauj Čikāgas Blackhawks ar 4:3 pārspēt Monreālas Canadiens un svinēt piekto uzvaru pēc kārtas.

Pirmajā trešdaļā Mihals Rosivals un Bens Smits izvirzīja Blackhawks vadībā ar 2:0. Tomēr jau 26 sekundes pēc Smita vārtiem, Brendans Galahers ar metienu gar pašu labo vārtu stabu samazināja rezultāta starpību.

Otrajā trešdaļā 40 gadus vecais Canadiens krievu aizsargs Sergejs Gončars pārspēja Canadiens vārtsargu Anti Rantu un Pīkejs Subans izvirzīja Monreālas hokejistus vadībā.

Trešajā periodā Džonotans Teivzs atkal izlīdzināja rezultātu, bet uzvaras vārtus Čikāgas uzbrucējs Brendons Sāds guva 27 sekundes līdz spēles beigām. Blackhawks guva piekto uzvaru pēc kārtas un desmito pēdējās 12 spēlēs.

NHL piektdienas spēļu rezultāti:

Čikāgas Blackhawks – Monreālas Canadiens 4:3

Minesotas Wild – Anaheimas Ducks 4:5

Vinipegas Jets – Kolorado Avalanche 6:2

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.