Brāļiem Šiciem trešā vieta priekšpēdējā Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā

0 komentāri

Latvijas divnieks brāļi Andris un Juris Šici sestdien izcīnīja trešo vietu Vācijas trasē Altenbergā notiekošajās Pasaules kausa izcīņas priekšpēdējā – astotā – posma sacensībās kamaniņu sportā.

Šici labāko trijnieku noslēdza jau pēc pirmā brauciena, taču otro braucienu viņi veica vien par divām sekundes tūkstošdaļām lēnāk, kas ļāva saglabāt savas pozīcijas arī summā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par šī posma uzvarētājiem tikmēr tika kronēti vācieši Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts, kuri pirms nedēļas Siguldā kļuva par pasaules čempioniem un kuri sestdien Šicus apsteidza par 0,200 sekundēm. Tikmēr otrajā vietā ierindojās citi vācieši Tonijs Egerts un Saša Benekens, kam latvieši summā zaudēja 0,128 sekundes.

Otro braucienu neveiksmīgi veica Latvijas otrā ekipāža ar Oskaru Gudramoviču un Pēteri Kalniņu, kuri pēc pirmā brauciena bija augstajā piektajā vietā. Latviešu divnieks trasē pieļāva vairākas kļūdas, kas otro braucienu lika veikt par aptuveni pussekundi lēnāk un summā ierindoties vien 13.vietā, uzvarētājiem piekāpjoties par 0,983 sekundēm.

Savukārt jaunie Kristens Putins un Kārlis Krišs Matuzels, kuri pēc pirmā brauciena bija 16.pozīcijā, nespēja uzlabot savu stāvokli un šādā vietā ierindojās arī divu braucienu summā. Viņi Vendlam/Ārltam piekāpās par 1,706 sekundēm. Kopumā sacensībās piedalījās 19 divnieku ekipāžas.

Pēc astoņos posmos aizvadītām desmit sacensībām Pasaules kausa kopvērtējuma līderi ar 925 punktiem ir Egerts/Benekens, kuriem ar 885 punktiem seko Vendls/Ārlts, bet Šici ar 594 punktiem joprojām atrodas augstajā trešajā vietā. Savukārt Gudramovičs/Kalniņš ar 209 punktiem ieņem 16.pozīciju. Tikmēr ar vienā posmā izcīnītiem 25 punktiem 27.vietā atrodas Putins/Matuzels.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas