Brāļi Šici kāpj uz goda pjedestāla Vinterbergā

Andra un Jura Šica divnieku ekipāža sestdien izcīnīja trešo vietu Vācijas trasē Vinterbergā notiekošajā Pasaules kausa izcīņas sestajā posmā kamaniņu sportā, uz goda pjedestāla kāpjot otro reizi šosezon.

Trīskārtējie olimpiskie medaļnieki Šici pēc pirmā brauciena ieņēma ceturto vietu, bet otrajā uzrādīja piekto labāko rezultātu, tomēr ar to bija pietiekami, lai summā pat pakāptos par vienu pozīciju.

Pie piektās uzvaras šosezon tika Pasaules kausa kopvērtējuma līderi Tonijs Egerts un Saša Benekens no Vācijas, kuri summā par 0,108 sekundēm apsteidza savus tautiešus Tobiasu Vendlu un Tobiasu Ārltu, bet Šici zaudēja 0,510 sekundes.

Abas Vācijas ekipāžas pirmās divas vietas ieņēma jau sestajās sacensībās pēc kārtas. Savukārt Šici astoņās šosezon aizvadītajās sacensībās tikai reizi bijuši zemāk par piekto vietu.

Ļoti sekmīgu posmu aizvadīja arī latviešu Oskara Gudramoviča un Pētera Kalniņa ekipāža, kas pēc pirmā brauciena ieņēma sesto vietu, bet devītais rezultāts otrajā braucienā lika atkrist par vienu pozīciju un sacensības noslēgt septītajā vietā. Uzvarētājiem Gudramovičs un Kalniņš zaudēja 0,760 sekundes.

Vēlāk sestdien plkst.13.10 tiks sākts pirmais brauciens dāmām, bet otrais norisināsies no plkst.14.45. Latvijas godu šeit aizstāvēs Elīza Tīruma un Ulla Zirne, kura pamatsacensībās iekļuva pēc veiksmīgi aizvadītām Nāciju kausa sacensībām.