Blūma Panathinaikos pēdējās minūtēs piekāpjas Barcelona

Jāņa Blūma Atēnu Panathinaikos Eirolīgas TOP 16 otrās kārtas izbraukuma spēles pēdējās minūtēs ar 76:80 piekāpās Barcelona basketbolistiem. Blūmam desmit minūšu laikā viens precīzs tālmetiens un 3 punkti.

Spēles priekšpēdējā minūtē pēc diviem Panathinaikos aizsarga Demarkusa Nelsona gūtajiem punktiem grieķu klubs atpalika tikai vienu punktu – 76:77. Atlikušajā laikā vienīgos punktus guva Barcelona amerikāņu uzbrucējs Džastins Delmans, kurš pēc labas piespēles guva 2 punktus no groza apakšas, turklāt iemeta arī nopelnīto soda metienu.

Blūms spēlēja 10 minūtes un 42 sekundes, aizmeta garām vienīgo divpunktnieku, trāpīja vienīgo tālmetienu un divas reizes rezultatīvi piespēlēja. Uzvarētājiem Marselinjo guva 22, zaudētājiem Demarkuss Nelsons 16 punktus.