Blūma Panathinaikos pārliecinoši apspēlē Kauņas Žalgiris

Jāņa Blūma Atēnu Panathinaikos Turkish Airlines Eirolīgas TOP 16 mačā ar 77:58 pārliecinoši apspēlēja Kauņas Žalgiris, izcīnot otro uzvaru pirmajās trijās spēlēs.

Panathinaikos jau mača sākumā izvirzījās vadībā ar 9:0. Otrajā ceturtdaļā Lietuvas kluba basketbolisti pietuvojās līdz 4 punktiem, bet Panathinaikos puslaika beigās atkal palielināja pārsvaru un pārtraukumā gāja ar 46:33.

Otrajā puslaikā Blūma komandas pārsvars visu laiku turējās ap 20 punktiem un Panathinaikos savu otro TOP 16 uzvaru izcīnīja ar 77:58.

Blūms spēlēja 13 minūtes, netrāpīja vienīgo tālmetienu un palika bez punktiem. Panathinaikos labā 13 punktus guva Džeimss Gists, Žalgiris sastāvā to pašu iespēja Vils Čerijs.