Blūma Panathinaikos Grieķijas čempionātā uzvar Patras Apollon

Latvijas basketbola izlases kapteiņa Jāņa Blūma pārstāvētā Grieķijas komanda Atēnu Panathinaikos pirmdien ne bez problēmām tika pie kārtējās uzvaras vietējā čempionāta spēlēs. Panathinaikos izbraukumā ar 77:71 pieveica Patras Apollon.

Lai gan maču abas vienības sāka līdzvērtīgā cīņā, Apollon basketbolistiem otrajā ceturtdaļā izdevās veikt izrāvienu un pirmā puslaika izskaņā panākt jau 49:35. Tiesa, trešajā ceturksnī titulētajam Atēnu klubam izdevās panākt mājiniekus, bet pamatlaika izskaņā jau izvirzīties vadībā, kas ļāva soļot pretī uzvarai.

Blūms šajā mačā laukumā pavadīja 11 minūtes un 42 sekundes, gūstot divus punktus. Latvietis realizēja divus no trim soda metieniem, taču netrāpīja vienīgo tālmetienu. Tāpat Blūma rēķinā četras personiskās piezīmes un divi izprovocēti noteikumu pārkāpumi.

Sezonu Panathinaikos komanda bija sākusi ar deviņām uzvarām un ilgu laiku bija vienīgā, kas turnīrā cīnījās bez zaudējumiem. Ar 11 uzvarām 13 cīņās Atēnu klubs ieņem otro vietu čempionāta kopvērtējumā, par vienas uzvaras tiesu atpaliekot no Pireju Olympiacos.