Bijušo Dinaburg prezidentu Gavrilovu paturēs apcietinājumā

Skaties Latvijas izlases spēļu tiešraides!
0 komentāri
Bijušo Dinaburg prezidentu Gavrilovu paturēs apcietinājumā
Foto: LETA

Rīgas apgabaltiesa šodien negrozīja uz mūžu no Latvijas futbola diskvalificētajam bijušajam Daugavpils kluba Dinaburg prezidentam Oļegam Gavrilovam piemēroto drošības līdzekli – apcietinājumu – lietā par futbola spēļu rezultātu manipulāciju mantkārīgos nolūkos.

Kā aģentūrai LETA norādīja tiesas preses sekretāre Inta Šaboha, lēmums nav pārsūdzams. Tomēr pēc kāda laika tiesa var atkārtoti lemt par to, vai nepieciešams turpināt apcietinājuma piemērošanu.

Jau ziņots, ka Valsts policija sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju (LFF) un Eiropas Futbola federāciju asociāciju (UEFA) aizturējusi vairāku personu organizētu grupu, kas Latvijā un ārzemēs nodarbojusies ar futbola spēļu rezultātu manipulāciju mantkārīgos nolūkos. Aizturētie ir saistīti ar Daugavpils futbola klubu Daugava.

Kopumā tika aizturēti astoņi cilvēki, bet drošības līdzeklis – apcietinājums – piemērots vienam no tiem – Gavrilovam. Gavrilovs bija kluba Dinaburg prezidents un 2009.gadā tika uz mūžu diskvalificēts no Latvijas futbola.

Kopumā tika aizturēti astoņi cilvēki, bet drošības līdzeklis – apcietinājums – piemērots vienam no tiem – Gavrilovam. Gavrilovs bija kluba Dinaburg prezidents un 2009.gadā tika uz mūžu diskvalificēts no Latvijas futbola. Vēlāk Dinaburg apvienojās ar Daugavu, un Gavrilovs joprojām sastopams teju katrā Daugavas spēlē.

Kluba direktors Edgars Limans aģentūrai LETA apliecināja, ka aizturēti tikuši arī Daugavas galvenais treneris Ivans Tabanovs no Moldovas un vienības futbolisti Aleksandrs Vlasovs un Jevgeņijs Kosmačovs.

Daugava un tās priekštece Daugavpils Dinaburg jau ilgstoši tikušas saistītas ar iespējamu spēļu sarunāšanu gan vietējā, gan Eiropas līmenī. Šajā jautājumā LFF saņēmusi dažādus ziņojumus no UEFA un totalizatoru likmju monitoringa kompānijas Federbet. 2009.gadā Dinaburg vienība tika izslēgta no virslīgas, bet tās prezidents Gavrilovs un galvenais treneris Tamazs Pertija uz mūžu diskvalificēti no Latvijas futbola. Vēlāk Dinaburg apvienojās ar Daugavu, bet nākamajā gadā Pertijam tika atcelta mūža diskvalifikācija, un patlaban viņš vada Latvijas SMScredit.lv Virslīgas futbola čempionāta vienību Rīgas Skonto.

LFF prezidents Guntis Indriksons aģentūrai LETA sacīja, ka līdz ar pēdējām aizturēšanām cīņa pret spēļu rezultātu ietekmēšanu futbolā ir tikai pusceļā un LFF turpinās darbu, lai šo sērgu apkarotu.

LFF prezidents Guntis Indriksons aģentūrai LETA sacīja, ka līdz ar pēdējām aizturēšanām cīņa pret spēļu rezultātu ietekmēšanu futbolā ir tikai pusceļā un LFF turpinās darbu, lai šo sērgu apkarotu. “Pēdējos divos LFF kongresos esmu teicis, ka šī sērga ir jāizskauž vai arī vismaz tā jāpadara mazāka,” pauda Indriksons. Viņš gan ir pārliecināts, ka ar vienu aizturēšanu neizdosies pilnībā likvidēt spēļu rezultātu ietekmēšanu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas