Zēns, kurš raudāja par Porziņģa draftēšanu, tagad staigā viņa kreklā

0 komentāri

Diena, kad Ņujorkas Knicks Nacionālās Basketbola asociācijas draftā izvēlējās latvieti Kristapu Porziņģi, kādam zēnam nebija laimīgākā mūžā – viņš Barclays Center tribīnēs izplūda asarās.

25. jūnijā raudošo Knicks fanu ESPN pārraidē redzēja visa Amerika un arī Latvijas uzticīgākie basketbola fani, kuri drafta ceremonijai sekoja līdzi tiešraidē. Tagad viss ir citādi – savas domas par Kristapu mainījuši, treneri, žurnālisti, basketbola eksperti. Un līdzīgi kā noticis ar daudziem ņujorkiešiem, arī raudošais zēns kļuvis par Kristapa Porziņģa fanu un staigā Knicks kreklā ar 6 numuru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: Twitter.com/BleacherReport

Foto: Twitter.com/BleacherReport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Par raudošo zēnu zēnu, protams, bija dzirdējis arī pats Kristaps Porziņģis. Intervijā radio 98,7 FM, arī Kristaps atzina, ka jau ir dzirdējis, ka jaunajam fanam ir viņa krekls.

 

 

 

 

 

 

25.jūnijā Kristapu Porziņģi Nacionālās basketbola asociācijas draftā Ņujorkas Knicks izvēlējās ar augsto ceturto numuru. Pats Kristaps uzreiz pēc nokāpšanas no skatuves, atzinās, ka ir ļoti priecīgs nonākt Ņujorkā: ”Pārstāvēt Knicks ir mans sapnis. Tā ir lieliska iespēja spēlēt Ņujorkā. Ceru, ka varēšu būt daļa no kaut kā īpaša. Tiem, kuri mani nezina, vēlos pateikt, ka esmu basketbolists, kam patīk šī spēle. Esmu citādāks, esmu izsalcis. Gribu spēlēt šajā līgā, vēlos cīnīties pret pasaulē labākajiem spēlētājiem.”

Foto: Kristaps Porziņģis NBA draftā

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas