Warriors un Bulls izcīna otrās uzvaras NBA izslēgšanas spēlēs

NBA izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā pie otrajām uzvarām tikušas Goldensteitas Warriors un Čikāgas Bulls komandas. Warriors savās mājās ar 97:87 uzvarēja Ņūorleānas Pelicans, savukārt Bulls ar 91:82 pārspēja Milvoki Bucks basketbolistus.

Goldensteitas Warriors vēlreiz centās pārspēt Ņūorleānas Pelicans basketbolistus. Spēli aktīvāk sāka viesi un bija izvirzījušies vadībā ar 11:4, taču trīs minūšu laikā mājinieki ne tikai deficītu samazināja, bet prata izvirzīties vadībā. Pirmajai ceturtdaļai turpinoties, viesi atkal veica nopietnu izrāvienu un to prata noslēgt ar 11 punktu pārsvaru 28:17.

Otrajā ceturtdaļā atkal mājinieki sāka pakaļdzīšanos, līdzīgi kā pirmajā ceturtdaļā mājinieki, pateicoties lieliskajai Kleja Tompsona un Stefana Karija spēlei, pirms došanās pārtraukumā uz tablo minimāls pārsvars Warriors 55:52.

Pēc pārtraukuma atkal ļoti apņēmīgi bija viesi. Lai gan Warriors spēja atrauties dažu punktu attālumā, vienubrīd Pelicans prata pat izvirzīties vadībā. Ļoti līdzīga spēle, te vadība vienai, te otrai komandai. Bet pirms izšķirošajiem notikumiem laukumā neizšķirts 71:71.

Arī ceturtās ceturtdaļas sākums ritēja punktus punktā, bet, tai turpinoties, uzbrukuma noslēgumā veiksmīgāk darbojās mājinieku komanda. Spēles beigās veicot izšķirošu izrāvienu Warriors prata nosargāt grūtu uzvaru un sērijā izvirzīties vadībā ar 2-0.

Uzvarētājiem ar 26 punktiem izcēlās Klejs Tompsons, 14 no tiem gūstot noslēdzošajās 12 minūtēs, bet 22 punktus un sešas rezultatīvas piespēles pievienoja Stīvens Karijs. Pelicans līderis Entonijs Deiviss izcēlās ar double-double, guva 26 punktus un savāca desmit bumbas zem groziem.

Citā duelī otro spēli savā starpā aizvadīja Čikāgas Bulls un Milvoki Bucks komandas. Līdzīgi kā Warriors un Pelicans spēlē, sākumā veiksmīgāk laukumā darbojās viesi. Visai maz rezultatīvā un aizsardzības basketbolā labāki Bucks spēlētāji, plus pieci pēc pirmās ceturtdaļas.

Spēlei turpinoties, viesi prata iekrāt deviņu punktu pārsvaru, taču tas saniknoja Bulls spēlētājus, un turpinājumā noteikumus laukumā diktēja mājinieki. Otrajai ceturtdaļai noslēdzoties, vadībā jau Bulls basketbolisti 39:38.

Trešajā ceturtdaļā atkal spēle punktus punktā, vairāk vadībā gan atradās mājinieki, tomēr nevienai no komandām komfortablu pārsvaru neizdevās iegūt. Pirms pēdējām spēles 12 minūtēm, plus trīs mājiniekiem 71:68.

Ceturtās ceturtdaļas sākumā viesi spēja izvirzīties vadībā, taču Bucks prieki bija īsi, Bulls veica nopietnu izrāvienu, un Bucks tuvāk par pieciem punktiem arī vairs netika. Ļoti līdzīgā spēlē mača galotnē uzvaru nosargāja Bulls.

Uzvarētājiem 31 punktu guva Džimijs Batlers, zīmīgi, ka 14 no šiem punktiem Batlers guva noslēdzošajā ceturtdaļā, bet kopā viņš sasniedza karjeras rezultativitātes rekordu izslēgšanas turnīrā. Bulls sastāvā kādreizējais līgas vērtīgākais spēlētājs Deriks Rouzs guva 15 punktus, izpildīja deviņas rezultatīvas piespēles un savāca septiņas bumbas zem groziem. Tikmēr Bucks rindās ar 22 punktiem labi sevi parādīja Kriss Midltons.