Zaudējumu Turkish Airlines Eirolīgas mačā piedzīvojis Latvijas basketbola izlases saspēles vadītāja Kaspara Vecvagara pārstāvētais Lietuvas klubs Kauņas Žaligiris, kas savā laukumā ar 74:76 piekāpās Krievijas komandai Krasnodaras Lokomotiv-Kuban.

Kaspars Vecvagars šajā mačā laukumā pavadīja divas minūtes un 53 sekundes, pie punktiem netiekot. Latvietis garām aizmeta vienīgo divpunktu raidījumu, taču veica rezultatīvu piespēli, vienreiz uz noteikumu pārkāpumu izprovocēja pretinieku un tika pie viena efektivitātes punkta. Šī bija Vecvagara pirmā spēle šīs sezonas Eirolīgas turnīrā, jo pirmajā mačā, kurā Žalgiris ar 66:62 pieveica Polijas komandu Zelona Guras Stelmet, viņš palika uz rezervistu soliņa.

Lai gan pirmo ceturtdaļu Žalgiris komandai izdevās noslēgt ar 31:27, otrajā ceturksnī mājinieki iekrāto pārsvaru zaudēja. Lai gan Krasnodaras klubam diez ko tālu no mājiniekiem atrauties neizdevās, Kauņas klubs tā arī nespēja lauzt cīņas gaitu un pieveikt pretiniekus. Par šī mača rezultatīvāko spēlētāju kļuva grieķis Jans Vugiuks no Žalgiris komandas, kurš guva 22 punktus.

Žalgiris C grupā spēlē kopā ar ar Grieķijas vicečempioni Atēnu Panathinaikos, spāņu vienību Barcelona, Krasnodaras Lokomotiv-Kubaņ no Krievijas, Izmiras Pinar Karsiyaka no Turcijas un Zelona Guras Stelmet no Polijas.