Skaties Latvijas izlases spēļu tiešraides!

Valmiera/ORDO komanda izbraukumā Triobet Baltijas Basketbola līgas (BBL) atbildes spēlē par bronzas medaļām zaudēja Lietuvas klubam Panevēžas Lietkabelis, nenoturot pirmajā cīņā iekrāto 16 punktu pārsvaru un piekāpjoties pretiniekam divu spēļu summā.

Valmiera/ORDO atbildes mačā zaudēja ar rezultātu 64:86 (20:23, 17:24, 15:16, 12:23), līdz ar to divu spēļu summā pretinieku pārākums atzīts ar 154:160. Atbildes mačā Valmiera/ORDO rindās 14 punktus guva Kvameins Mičels, 13 iemeta Aigars Šķēle, bet 11 pievienoja Lauris Blaus. Lietkabelis rindās Valds Vasilis guva 17 punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas, bet ar 14 punktiem un 11 savāktām atlēkušajām bumbām izcēlās Arns Labucks.

Pirmajā ceturtdaļā valmierieši nokļuva iedzinējos ar septiņiem punktiem, taču ātri atspēlēja šo starpību. Turpinājumā atkal veiksmīgāk spēlēja Lietkabelis, kas atkal atrāvās un Valmiera/ORDO puslaika pārtraukumā devās ar desmit punktu deficītu šajā mačā – 37:47, taču vēl bija priekšā divu spēļu summā.

Otrā puslaika ievadā valmierieši piecu minūšu laikā spēja gūt tikai divus punktus, tādējādi Lietkabelis pamazām palielināja pārsvaru līdz 17 punktiem, kas Lietuvas klubam jau deva vadību arī summā. Tomēr tad sekoja Valmiera/ORDO izrāviens, kad viesi minūtes laikā guva septiņus punktus pēc kārtas.

Ceturtās ceturtdaļas ievadā septiņus punktus pēc kārtas iemeta arī Lietkabelis, iegūstot vadību arī divu spēļu summā. Mājinieki uz brīdi panāca 21 punkta pārsvaru šajā mačā, tomēr valmierieši starpību divu spēļu summā atkal samazināja līdz minimumam, taču galotnē pārāki izrādījās Lietuvas kluba basketbolisti, kamēr valmieriešus pievīla metienu precizitāte no spēles.