Šī gada Latvijas labākais basketbolists Jānis Strēlnieks ceturtdien iemeta deviņus punktus Eirolīgas spēlē, tomēr viņa pārstāvētā Vācijas čempione Bambergas Brose Baskets viesos ar 65:85 piekāpās Izraēlas klubam Telavivas Maccabi.

Jānis Strēlnieks šajā mačā laukumā pavadīja 21 minūti un vienu sekundi, kuru laikā realizēja divus no diviem divpunktu metieniem, vienu no trim tālmetieniem un abus soda metienus, kopā gūstot deviņus punktus.

VIDEO

Tāpat latvieša rēķinā viena atlēkusī bumba, trīs pārtvertas piespēles, viena kļūda, viena piespēle, divas piezīmes un divi izprovocēti pārkāpumi.

Rezultatīvākais spēlētājs šajā mačā bija Maccabi amerikāņu uzbrucējs Silvens Landesbergs, kurš guva 19 punktu, bet Vācijas kluba rindās ar 13 punktiem izcēlās Daniels Teiss.

D apakšgrupā līdere ar septiņiem panākumiem astoņos mačos ir Krievijas komandas Maskavas CSKA, bet otrā ar sešām uzvarām ir Spānijas vienība Malagas Unicaja. Tikpat panākumu deviņos mačos ir Brose Baskets, noslēdzot pirmo trijnieku, kas nodrošinājis vietu nākamajā kārtā.

Savukārt ceturtajā vietā ir turku Stambulas Darussafaka Dogus, kam četri panākumi astoņos dueļos, bet trīs panākumi deviņās spēlēs ir Maccabi rēķinā, kamēr astoņus zaudējumus piedzīvojusi Itālijas čempione Sasāri Dinamo Banco di Sardegna.