Latvijas basketbolists Jānis Strēlnieks guvis 16 punktus, bet viņa pārstāvētā Vācijas čempionvienība Bambergas Brose Baskets Turkish Airlines Eirolīgas otrā posma jeb Top 16 sestās kārtas cīņā uzveica Spānijas vicečempioni Barselona. Bambergas komanda savā laukumā bija pārāka ar rezultātu 74:70.

Par pagājušā gada Latvijas labāko basketbolistu atzītais Jānis Strēlnieks šajā mačā laukumā bija 27 minūtes un 35 sekundes, kuru laikā iemeta trīs no pieciem divpunktu metieniem, divus no sešiem tālmetieniem un visus četrus soda metienus. Tāpat viņam divas atlēkušās bumbas, četras rezultatīvas piespēles, trīs piezīmes un divi izprovocēti pārkāpumi, kas kopā deva 15 efektivitātes punktus. Zīmīgi, ka 13 no 16 punktiem latvietis sameta mača otrajā puslaikā, kad Bambergas vienība veica izšķirošo izrāvienu.

Rezultatīvākais mājinieku rindās bija tieši Strēlnieks, bet 15 punktus iemeta viņa komandas biedrs Dariuss Millers. Tikmēr Lassa vienībā ar 19 punktiem izcēlās Džastins Dolmens.

Mača sākumā neliels pārsvars piederēja viesiem, kuri pirmo ceturksni noslēdza ar 17:13 savā labā. Otrajā spēles ceturtdaļā Lassa iekrāja sešu punktu pārsvaru, taču mājinieki atspēlējās un pirmo puslaiku noslēdza ar trīs punktu pārsvaru (35:32).

Trešajā spēles ceturksnī Brose Baskets vienība iekrāja jau deviņu punktu pārsvaru (50:41), tomēr Barselonas basketbolisti atspēlējās un ceturkšņa nogalē pietuvojās līdz trīs punktu atstatumam (53:50). Vēl vairāk mājinieku pārsvaru sadeldēt Spānijas vienība nespēja, un uzvaru ar 74:70 svinēja Brose Baskets basketbolisti.