VIDEO: skandalozais basketbolists Rodmens jaunākajā Skrillex mūzikas klipā dedzina cilvēku

0 komentāri

Skandalozais basketbolists Deniss Rodmens piedalījies mūzikas grupas Skrillex jaunākās dziesmas Burial videoklipā. Rodmens arī šajā reizē izcēlies ar brutālu rīcību – klipa beigās aizdedzinot vienu no klipa varoņiem. Pieckārtējais NBA čempions savu skandalozo slavu ieguvis dažādu traku izdarību ārpus basketbola laukuma dēļ.

Mūzikas klipā pēc mierīgās saldējuma ēšanas Rodmens izkāpj no automobiļa, kur uzsāk pagrūstīšanos ar stāsta varoņiem – kādu dejojošu bandu. Tam seko basketbolista pakaļdzīšanās šai bandai un visa klipa kulminācija – kāda no bandas locekļa aizdedzināšana. Rodmens atkal par sevi lika runāt, kad sadraudzējās ar Ziemeļkorejas līderi Kimu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Rodmens klipā parādās no 02:03

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas