VIDEO: simpātiskā basketboliste Silarāja stāsta par jautrību komandā

0 komentāri

LSBL kluba Vega 1/Liepāja uzbrucēja Kristīne Silarāja stāsta par 2015./2016. gada sezonas sākumu, to, kā ir spēlēt ar izlaistiem matiem un ar ko vīriešu basketbols atšķiras no sieviešu basketbola.

Latvijas un Igaunijas basketbola līgas pamatturnīrā piedalās 11 komandas, kuras līdz Ziemassvētkiem izspēlēs viena apļa turnīru. Septiņas pārstāv Latviju (TTT Rīga, SK Cēsis, RSU/Merks, Latvijas Universitāte, Vega 1/Liepāja, TTT Juniores un Latvijas U16 izlase), četras – Igauniju (1182 Tallinn, Tallinas Universitāte, Audentes un Tartu Universitāte). Piecas labākās (katrai valstij garantētas vismaz divas vietas) kopā ar Somijas čempionvienību Lapenrantas Cats pēc Jaungada divos apļos cīnīsies par četrām ceļazīmēm uz Final 6. Pārējās sešas komandas divos apļos cīnīsies par 7. un 8. vietu, kas dos tiesības pārspēlēs ar 5. un 6. vietas ieguvējām cīnīties par tiesībām piedalīties Final 6.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Kristīne Silarāja par to kā sieviešu basketbols atšķiras no vīriešu

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas