VIDEO! Rozītis: mēģināju glābt situāciju un nobloķēju Meijeri

0 komentāri

Aldaris LBL sestajā finālsērijas mačā Valmiera/ORDO komanda dramatiskā spēles galotnē prata nosargāt uzvaru pret VEF Rīga vienību un nodrošināt sērijas septīto dueli. Valmieriešu centra spēlētājs Dāvis Rozītis pēdējā vefiešu uzbrukumā prata nobloķēt Mareka Meijera metienu un nosargāt ORDO vienības panākumu.

Finālsērijas sestajā mačā Dāvis Rozītis guva septiņus punktus, turklāt realizēja visus trīs metienus no spēles. “It kā likās, ka esmu zaudējis pozīciju, mēģināju glābt situāciju un ar pirkstu galiem dabūju bumbu,” par bloķēto metienu izteicās valmieriešu spēlētājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO! Rozītis: mēģināju glābt situāciju un nobloķēju Meijeri

Valmiera/ORDO sastāvā 15 punktus šajā mačā guva Kvameins Mičels, kamēr par diviem mazāk iemeta Armands Šķēle. Tikmēr VEF Rīga rindās ar desmit punktiem atzīmējās uzreiz četri basketbolisti – Džošs Harelsons, Džošua Bostiks, Fransisko Kruss un Ingus Jakovičs.

FOTO: Valmierieši dramatiskā galotnē pieveic VEF Rīga

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas