Talantīgais latvietis Kristaps Porziņģis guva 20 punktus NBA regulārā čempionāta spēlē, bet viņa pārstāvētā Ņujorkas Knicks izbraukumā ar 89:99 (29:20, 24:23, 13:33, 23:23) piekāpās Vašingtonas Wizards basketbolistiem.

Spēles pirmo puslaiku daudz pārliecinošāk aizvadīja Knicks, kas pēc tā bija priekšā ar desmit punktiem, bet trešajā ceturtdaļā Wizards iemeta par 20 punktiem vairāk un turpinājumā vairs pārsvaru neizlaida.

Kristaps Porziņģis laukumā pavadīja 36 minūtes un 38 sekundes, realizējot piecus no 11 izpildītajiem divpunktu metieniem, divus no trim tālmetieniem un visus četrus soda metienus. Tāpat Porziņģa kontā bija septiņas atlēkušās bumbas, trīs bloķēti metieni, divas rezultatīvas piespēles, trīs piezīmes un piecas kļūdas.

VIDEO

Šī Porziņģim bija 13.spēle NBA karjerā, kurā viņš guvis vismaz 20 punktus. Latvietis pēc astoņu maču pārtraukuma spēja sasniegt 50% metienu precizitāti, bet augstāk par 50% viņš nav ticis jau 13 dueļos pēc kārtas Piecas kļūdas mačā Porziņģis pieļāvis sesto reizi karjerā, bet pirmās trīs reizes bija pirmajos piecos mačos.

FOTO

Knicks komandā 20 punktus iemeta arī Karmelo Entonijs, kurš ar latvieti dalīja rezultatīvākā spēlētāja godu. Savukārt Wizards sastāvā ar 24 punktiem un desmit rezultatīvām piespēlēm izcēlās Džons Vols, kuram gan pārtrūka divu maču sērija ar triple-double, jo šoreiz viņš tika vien pie divām atlēkušajām bumbām. Tikmēr 17 punktus pievienoja Markīfs Monfiss.