NBA regulārās sezonas spēlē ar iespaidīgu double-double izcēlies Sanantiono Spurs spēka uzbrucējs Lamarkuss Oldridžs, kurš kaldināja komandas panākumu pret Celtics (95:87). Tikmēr Hjūstonas Rockets piedzīvojusi jau trešo zaudējumu pēc kārtas šoreiz atzīstot Maiami Heat pārākumu (89:109).

Sanantonio Spurs izbraukumā ar 95:87 pieveica Bostonas Celtics. Komandas jaunpienācējs Lamarkuss Oldridžs izcēlās ar 24 punktiem, 14 atlēkušajām bumbām un piecām rezultatīvām piespēlēm. Kavai Lenards pievienoja 19 punktus. Interesanti, ka 14 no 22 Spurs rezultatīvajām piespēlēm veica tieši garie spēlētāji – piecas piespēles arī Timam Dankanam, bet četras Borisam Diāvam.

Hjūstonas Rockets izbraukuma mačā pret Maiami Heat pirmajā puslaikā dominēja. Pēc 24 nospēlētām minūtēm Rockets bija 21 punkta pārsvars (63:44)! Turpinājumā Hārdens turpināja slikti uzsākto sezonu un meta garām metienus, bet spēlēšana ar īso sastāvu ļāva izvērsties pretinieku centram Hasanam Vaitsaidam, kurš savāca 15 atlēkušās bumbas un ar lielisku precizitāti savāca 25 punktus. Rockets vienība pilnībā izgāza otro spēles puslaiku un pamanījās zaudēt Heat ar 89:109.