Latvijas basketbola izlase Eiropas čempionātā Lillē mačā par 5-8.vietu ar 90:97 piekāpās Grieķijas basketbolistiem, vēl trešās ceturtdaļas vidū atrodoties vadībā ar +17 punktiem. Kristaps Janičenoks Latvijas izlasē bijas rezultatīvākais ar 22 punktiem, bet Grieķijai Janis Burusis guva 20 punktus. Rīt spēlē par 7.vietu un ceļazīmi uz Riodežaneiro Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru Latvija tiksies ar Itālijas un Čehijas spēles zaudētāju.

Spēles sākums veiksmīgāks bija Latvijas izlasei. Precīzs bija Jānis Strēlnieks, bet trīspunktniekus grozā turpināja mest Kristaps Janičenoks un jau pirmajā ceturtdaļā Latvijas pārsvars pārsniedza 10 punktus. Otrajā ceturtdaļā abas komandas veica vairākus izrāvienus, tomēr lielajā pārtraukumā Latvija joprojām devās ar 7 punktu pārsvaru – 44:37.

Arī trešajā ceturtdaļā Latvija spēlēja veiksmīgi. Precīzi metieni izdevās Marekam Mejerim un Mārtiņam Meieram, bet Grieķijas komandā vairākas veiksmīgas epizodes izdevās Nacionālās Basketbola asociācijas kluba Milvoki Bucs spēlētājam Janim Antetokoumpo. Ceturtā perioda sākumā grieķi pēc Vasiļa Spanuļa izvirzījās vadībā, vēlāk palielināja pārsvaru un izcīnīja uzvaru 97:90.