Pateicoties pagājušās sezonas regulārā turnīra vērtīgākā basketbolista Stīvena Karija samestajiem 40 punktiem, viņa pārstāvētā čempionvienība Goldensteitas Warriors NBA jaunās sezonas pirmajā mačā ar 111:95  savā laukumā pārliecinoši uzvarēja Ņūorleānas Pelicans vienību.

Otrās ceturtdaļas vidū rezultāts vēl bija 44:43 par labu viesiem, taču turpinājumā veiksmīgāku spēli demonstrēja tieši Warriors basketbolisti, kas cīņas noslēgumā svinēja pārliecinošu uzvaru. Karijs jau pirmajā ceturtdaļā guva 24 punktus, taču mača turpinājumā tikai uzlaboja savu statistiku. Neviens cits viņa komandas biedrs nespēja sasniegt 20 punktu robežu.

Tāpat Karija kontā septiņas rezultatīvas piespēles un sešas atlēkušās bumbas. Tikmēr zaudētāju rindās rezultatīvākais spēlētājs ar 18 punktiem bija NBA zvaigzne Entonijs Deiviss, kuram arī sešas atlēkušās bumbas.

Savukārt vicečempioni Cavaliers sezonas pirmajā mačā izbraukumā ar 95:97 piekāpās Čikāgas Bulls vienībai. Zīmīgi, ka abas šīs komandas pērn tikās arī Austrumu konferences pusfinālā, kur ar 4-2 pārāka bija tieši Cavaliers vienība.

Bulls jau pirmajā ceturtdaļā izdevās gūt vairāku punktu pārsvaru, ko spēja noturēt līdz pašām cīņas beigām, lai gan galotne izvērtās tiešām spraiga, Cavaliers vienībai pietuvojoties tikai viena divpunktu metiena attālumā. Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 18 gūtiem punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām bija spānis Nikols Mirotičs. Savukārt pašreizējo vicečempionu kontā 25 punktus guva un desmit atlēkušās bumbas izcīnīja NBA zvaigzne Lebrons Džeimss.