Olimpiskajā sporta centrā Latvijas Universitātes basketbola komanda aizvadīja mājas spēli pret BK Ogre/Kumho Tyre. Abām komandām šī spēle bija ļoti svarīga, jo tā kā komandas Aldaris LBL pamatturnīra tabulā atrodas līdzās, iespēja gūt kāroto uzvaru abām komandām vienlīdz liela un vienlīdz svarīga – Ogrei atrauties, LU izlīdzināt uzvaru/zaudējumu skaitu. LU lieliskā galotnē izdevās izcīnīt uzvaru ar 90:86.

Un pēdējās 10 spēles minūtes atnesa krietni motivētāku Ogri un krietni juceklīgāku LU. Pēc minūtes pārtraukuma, kad rezultāts jau bija 69:77, komanda nedaudz atguva sparu, Engeram 3 punkti, vēl pāris labas epizodes, tomēr pārsvaru vēl atgūt neizdevās. Bet vismaz komanda pamodusies  brīdī, kad vēl bija pietiekami daudz laika, lai reāli paspētu vēl uzvarēt. Spriedze ar katru mirkli auga un auga. 3 minūtes līdz spēles beigām 3 punktu deficīts, abas komandas sāka mest garām grozam.

Latvijas Universitāte – BK Ogre/Kumho Tyre 90:86 (17 .jan.), labākie momenti from BK Latvijas Universitate on Vimeo.

Pēc īsta bardaka un nesavāktām bumbām zem sava groza, tomēr beidzot izdevās panākt –1, vēl minūte līdz beigām. Apturēts pretinieku uzbrukums, izcīnīta iespēja mest soda metienus. Atbildība kapteinim Magonem. Un abi iekšā, nu jau +1. Atvieglojuma nopūta pēc Ogres neprecīzā metiena, tad 1 no 2 sodiem iekšā, +2 mūsu komandai. Kurš kuru? 16 sekundes līdz spēles beigām, +4, vēl viens minūtes pārtraukums, +2, šoreiz jau LU pieprasa pārtraukum, 9 sekundes, 2 precīzi sodi Eiduka kontā, Ogrei neprecīzs tālmetiens, LU uzvar!