VIDEO: Latvijas 6.spēlētājs Kristaps uzvar Peineru un brauks ar komandu Vāciju

0 komentāri

Vēl tikai kādas 20 dienas un Rīgā sāksies – iedomājieties tik – Eiropas čempionāts basketbolā! Tik grandiozam notikumam Latvijas izlase gatavojas ar vērienu – ne vien cītīgi, trenējas, bet arī pulcina līdzjutēju armiju. Akcijā Latvijas izlases 6.spēlētājs tika noskaidroti uzticamākie līdzjutēji, un viens no viņiem, Kristaps Pļaviņš nolēma izaicināt izlases basketbolistu, daudzu skaistu metienu autoru Žani Peineru!

Kristaps mačam ar Žani Peineru iesildijās kopā ar tiesnesi un vienlaicīgi vēl vienu Latvijas izlases 6.spēlētāju Andri Buli. Tik svarīgu notikumu garām nevarēja laist arī Eiropas čempionāta talismans Frenkijs. Kristapam izdevās pārspēt Žani un, kas ļaus izlases 6.spēlētājam doties kopā ar komandu uz pārbaudes turnīru Vācijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

 

Kristaps ir gatavs darīt visādas trakas lietas lai tikai spētu motivēt un atbalstīt izlasi. Ja pareizi sastāsie visas zvaigznes, varbūt pat izdodas tikt uz Riodežaneiro Olimpiskajām spēlēm. Turklāt fani mums ir vislabākie, tas tikai vēlreiz jāpierāda Eiropas čempionātā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas