1 komentārs

Latvijas izlase Eiropas basketbola čempionāta ceturtdaļfinālā ar 70:84 piekāpās mājiniekiem – Francijas basketbolistiem. Latvijas komandā Kristaps Janičenoks guva 16, Jānis Strēlnieks 14 punktus, bet Francijai Tonijam Pārkeram 18, Borisam Diavam 14 punktu.

Turpinot cīņu par ceļazīmēm uz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, Latvija ceturtdien 17.00 tiksies ar Grieķijas izlasi. Pat ja mūsu basketbolisti zaudēs arī šajā spēlē, uzvarot piektdien mačā par 7. vietu, Latvija var nodrošināt vietu Olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā.

Foto

Pirmos punktus spēlē ar Franciju guva Dairis Bertāns. Vēlāk, precīzi metot Kristapam Janičenokam un Kasparam Bērziņam, Latvija izvirzījās vadībā 10:5. Ceturtdaļas izskaņā pēc Mareka Mejera divpunktnieka Latvijas pārsvars sasniedz jau astoņus punktus – 25:17. Otrajā ceturtdaļfinālā Francija pietuvojās Latvijai, un puslaika beigās pēc Tonija Pārkera metiena izvirzījās vadībā, pabeidzot puslaiku savā labā 40:38.

Pēc pārtraukuma laukuma saimnieki sāka rūpīgāk spēlēt aizsardzībā, arī uzbrukumā Francija basketbolisti meta precīzāk un piecu minūšu laikā palielināja pārsvaru līdz 10 punktiem, bet visā mačā izcīnīja uzvaru ar 84:70.

1 komentārs

TOP komentāri

• ES
    +1

ES

Puiši ir lieli malači.Pašreizējiem čempioniem zaudēja ne tādēļ, ka vājāka komanda, bet psiholoģiski, jo pēc pārtraukuma paši samulsa, ka ir tik līdzvērtīgi pasaules grandiem.Pēdējās 5 minūtes bija gandrīz kā pirmais puslaiks.Izturību tālākajās spēlēs!

16.09.2015 07:09