VIDEO: latviešu jaunā, uzlecošā basketbola zvaigzne par NBA līkločiem

0 komentāri

Kristaps Porziņģis šajā vasarā kļuva ne tikai par visaugstāk draftēto basketbolistu Latvijas, bet arī Baltijas vēsturē. Ņujorkas Knicks latviešu uzbrucēja izvēlējās ar augsto ceturto numuru. Nesen ziņojām, ka basketbolists oficiāli parakstījis līgumu ar NBA vienību. Intervijā NBA.com sportists dalījies savos iespaidos par jauno vidi.

“Kad devos uz NBA Vasaras līgu, biju patīkami satraukts. Vēlējos faniem parādīt, ka varu spēlēt, un parādīt savas prasmes kā garajam spēlētājam,” sacīja NBA drafta ceturtais numurs. Porziņģis pastāstīja par savu raksturu un nodomiem Knicks vienībā: “Es mīlu uzvarēt. Vienmēr cīnos, cik spēka.” Jaunā NBA sezona sāksies vien 27. oktobrī, taču pirms tam latvietis ar vienību aizvadīs vairākas pārbaudes spēles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Kristaps Porziņģis par NBA draftu un Vasaras līgu

FOTO: latviešu uzbrucējs NBA Vasaras līgā

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas