Video, kurā latvieši aicina balsot par Kristapu Porziņģi

0 komentāri

Cilvēki uz ielas izsaka savas domas par latviešu talantīgo basketbolistu Kristapu Porziņģi un mudina balsot par viņu nba.com mājaslapā!

Šī ir pirmā reize, kad mums ir reāla iespēja piedzīvot latviešu basketbolista dalību NBA visu zvaigžņu spēlē, kas notiks jau 14. februārī Kanādas pilsētā Toronto! Lai tas notiktu, mums ir aktīvi jābalso par Kristapu Porziņģi katru dienu līdz 19. janvārim un, iespējams, būsim sarūpējuši viņam negaidītu jaunā gada dāvanu! Mājaslapā nba.com pilnā sparā rit balsojums par NBA populārākajiem spēlētājiem, un mums ir iespēja iebalsot Kristapu Porziņģi Visu zvaigžņu spēlē (#NBAvote). Balsot var katru dienu no jauna, un tā beigsies 2016. gada 19. janvārī plkst. 07.00 no rīta pēc Latvijas laika! Visiem kopā mums tas ir pa spēkam! 

#NBAVOTE Kristaps PorzingisLaiks sarosīties basketbola līdzjutējiem, sporta draugiem un Latvijas patriotiem! Šī ir pirmā reize, kad mums ir reāla iespēja piedzīvot latviešu basketbolista dalību NBA visu zvaigžņu spēlē, kas notiks jau 14. februārī Kanādas pilsētā Toronto!Lai tas notiktu, mums ir aktīvi jābalso par Kristapu Porziņģi katru dienu līdz 18. janvārim un, iespējams, būsim sarūpējuši viņam negaidītu jaunā gada dāvanu!Arī komentārs zem šī ieraksta skaitīsies kā balss. Viss, kas ir jāieraksta – #NBAVOTE Kristaps PorzingisVisiem kopā mums tas ir pa spēkam!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas