Aldaris LBL regulārā čempionāta spēlē sestdien BK Jēkabpils, aizvadot veiksmīgu otro puslaiku, ar 70:55 savā laukumā pieveica Barons/LDz basketbolistus. Rezultatīvākais jēkabpiliešiem ar 27 punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām un piecām rezultatīvām piespēlēm bija amerikānis Tailers Larsons.

Abas komandas spēli iesāka ātri un agresīvi, taču grozā bumbu trāpīja pavisam reti, un pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 6:12 viesu labā. Otrās desmit spēles minūtēs lūši spēja nedaudz uzlabot metienu precizitāti, un puslaiks noslēdzās neizšķirti – 23:23.

Otrajā puslaikā BK Jēkabpils rindās turpināja dominēt amerikānis Tailers Larsons un lietuvieši Ronalds Rutkausks un Modests Kumpis. Trešajā spēles nogrieznī lūši beidzot sajuta spēles garšu. Pirmo nelielo izrāvienu izdevās panākt Larsonam, trešās ceturtdaļas vidū realizējot tālmetienu, un tālāk jau jēkabpilieši parādīja sava laukuma priekšrocības – ar skaistiem dankiem skatītājus priecēja Modests Kumpis un trīspunktnieki grozā krita gan Larsonam, gan citiem lūšiem. BK Jēkabpils pārspēja Barons/LDz komandu ar rezultātu 70:55, un tā ir jēkabpiliešu otrā uzvara Aldaris LBL šosezon.