Vakar VEF Rīga guva pirmo uzvaru šosezon, VTB Vienotās līgas izbraukuma cīņā uzveicot Volgogradas Krasny Oktyabr 94:88. Rīdzinieku rindās neapturamo bija Kruss, Nenkivils un Bērziņš, kuri kopā guva 52 punktus.

Jau pirmajā spēles ceturtdaļā tika uzdots tonis spēlei, kas izvērtās ļoti rezultatīva un punktiem bagāta. Pēc pirmajām desmit minūtēm vadībā bija Krasny Oktyabr 26:31, bet pēc nākamā spēles ceturškņa jau bija neizšķirts 53:53. Pēc trešās ceturtdaļas minimāls pārsvars bija mājiniekiem 71:72, bet ceturtajā ceturtdaļā labāki bija VEF Rīga spēlētāji, izcīnot uzvaru ar 94:88.

VEF Rīga labā ar 21 punktu izcēlās Fransisko Kruss, 16 punkti un septiņas atlēkušās bumbas Kītonam Nenkivilam. Jānis Bērziņš pievienoja 15 punktus. Krasny Oktyabr vienībā 83 no 88 punktiem guva amerikāņu viesspēlētāju piecinieks, no kuriem rezultatīvākie bija Džuans Džonsons 23 un Tonijs Mičels 18. Sestdien gūtā uzvara bija pirmā VEF Rīga uzvara šosezon, kā arī pirmais panākums līdzšinējās četrās spēlēs VTB Vienotajā līgā.