VIDEO: kas tik īpašas padara VEF Rīga ģērbtuves?

0 komentāri

Katrai komandai ir sava ģērbtuve, kur tā pirms spēles izrunā mača plānu un tajā parasts ierindas cilvēks nevar iekļūt. Tomēr Latvijas čempionu vienības VEF Rīga menedžeris Rolands ne tikai pastāstīja par ģērbtuves niansēm un atklāja to, kurš rīdzinieks visilgāk var nosēdēt pirtī, bet arī visu kārtīgi izrādīja!

Kā atklāja Latvijas čempionvienības menedžeris, tad ļoti daudz laika tiek pavadīts vienības ģērbtuvē. Interesanti, ka arī video analīze notiek komandas ģērbtuvē, nevis konferenču telpā. Tāpat ģērbtuvi rotā komandas logotips, bet uz tā spēlētāji nedrīkst kāpt virsū. Tomēr, ja tas sanāk – seko īpašs sods!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: ielūkojies, kā izskatās VEF Rīga ģērbtuve

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas