Pērnās sezonas regulārā čempionāta vērtīgākais spēlētājs un NBA čempions Stefans Karijs aizvadītajā naktī guva 53 punktus un palīdzēja Goldensteitas Warriors pieveikt Ņūorleānas Pelicans (134:120). Savukārt Bleiks Grifins ar 32 punktiem kaldināja Losandželosas Clippers panākumu pret Sakramento Kings.

Pirmajā puslaikā spēle bija līdzīga, bet pagājušās sezonas līgas vērtīgākais spēlētājs Karijs cīņas gaitu salauza trešajā ceturtdaļā, kad viens pamanījās gūt 28 punktus, kas bija par diviem vairāk nekā pretinieku vienība kopā. Līdz šim Karijs vienā ceturtdaļā nekad nebija guvis tik daudz punktu. Tāpat viņa kontā mačā deviņas rezultatīvas piespēles un četras pārtvertas bumbas.

Vēl Warriors labā 21 punktu guva Dreimonds Grīns, bet 19 pievienoja Klejs Tompsons. Tikmēr Pelicans līderis Entonijs Deiviss atzīmējās ar 26 punktiem un 15 atlēkušajām bumbām. Sezonu Pelicans iesākusi ar trim zaudējumiem, turklāt divas reizes zaudējusi Warriors komandai. Zīmīgi, ka jaunais Pelicans galvenais treneris Elvins Džentrijs pagājušajā sezonā strādāja tieši Warriors treneru kolektīvā. Warriors komanda pašlaik ir viena no sešām līgā, kas joprojām cīnās bez zaudējumiem, bet Pelicans ir viena no astoņām vienībām, kas pagaidām vēl nav guvusi uzvaras.

Trešo panākumu trijās spēlēs sestdien guva arī Losandželosas Clippers komanda, kas ar 114:109 savā laukumā apspēlēja Sakramento Kings. Uzvarētājiem 37 punktus iemeta Bleiks Grifins.