VIDEO: kāpēc valstsvienības treneris Ainars Bagatskis tik ļoti kliedz uz saviem spēlētājiem?

1 komentārs

Skuteļa Reāli nopietnās basketbolista studijas viesvadītāja Baiba Sipeniece-Gavare ar viesiem Arni Vecvagaru un Ralfu Eilandu skaidroja, kāpēc Ainars Bagatskis kliedz, un kāpēc Arnis Vecvagars varētu kliegt uz Latvijas izlases treneri!

Kā jau ierasts pēc katras spēles, portālā Skaties.lv skatāma komiķa Jāņa Skuteļa Reāli nopietnā basketbola studija, kur šā vakara viesvadītāja bija Baiba Sipeniece-Gavare, un viens no tematiem bija – kāpēc Latvijas basketbola izlases treneris Ainārs Bagatskis tik ļoti kliedz uz saviem padotajiem. “Ja uz mani kāds tā kliegtu, es teiktu – ej pats spēlē!” smejoties atzina viesvadītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šajā materiālā jautrā gaisotnē kopā ar bijušo valstsvienības spēlētāju Arni Vecvagaru un mūziķi Ralfu Eilandu tika arī pārrunāts, vai uz laukuma drīkst lamāties.

VIDEO

1 komentārs

TOP komentāri

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas