VIDEO: Edgars Šneps gaida Eiropas čempionātu un aicina uz Latvijas pārbaudes spēlēm

0 komentāri

Latvijas izlase Liepājā turpina gatavošanos Eiropas čempionātam basketbolā, kas septembrī notiks četrās valstīs – Latvijā, Vācijā, Francijā un Horvātijā. Intervijā LNT 900 sekundēs Latvijas Basketbola savienības generalsekretārs Edgars Šneps iepazīstināja ar pēdējiem basketbola jaunumiem.

Latvijas vīriešu basketbola izlase pēc Liepājas treniņnometnes Arēnā Rīga 7. un 9.augustā aizvadīs pārbaudes spēles ar Polijas un Slovēnijas izlasēm. Savukārt jau 1. un 2.augustā Rīgā pie Brīvības pieminekļa notiks ceturtais Latvijas čempionāts 3×3 basketbolā, kas iekļauts tradicionālajā FIBA EuroTour kalendārā, kā arī Eiropas U18 čempionāta kvalifikācijas turnīrs meiteņu un puišu komandām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas