VIDEO: Dziesma par Porziņģi tagad arī angliski, amerikāņi saprot, par ko dzied Transleiteris

0 komentāri

Kristaps Porziņģis lēnām kļūst par Nacionālās basketbola asociācijas kluba Ņujorkas Knicks lielāko zvaigzni. Tagad latviešu grupas Transleiteris dziesmu #Porzingis ir pārtulkota arī angļu valodā, un amerikāņi saprot, par ko dzied Transleiteris.

Līdz šim ASV sporta mediju gigants ESPN savai reklāmai izmantoja Transleiteris dziesmu Porziņģis versiju latviešu valodā. Īsajā reklāmas rullīti ir apkopotas sportista labākās epizodes un fonā skan latviešu skaņdarbs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Porzingis Rap TranslatedYou’ve seen the Latvian rap Porzingis, but what does it all mean? Don’t worry, we’ve got you covered .

Posted by NBA on ESPN on piektdiena, 2015. gada 4. decembris

Īsā intervijā ESPN Kristaps Porziņģis pastāsta par grupu Transleiteris, un saka, ka viņam dziesma #Porzingis patīk.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas