VIDEO: BK Ogre mērķtiecīgi gatavojas startam gaidāmajai LBL sezonai

0 komentāri

Jaunajai LBL sezonai nopietni gatavojas tās jaunpienācēja BK Ogre, kas ar galveno treneri Edgaru Teteri priekšgalā centīsies pārsteigt visus basketbola draugus Latvijā. Videoklipā materiāls no treniņprocesa un intervijas ar Edgaru Teteri un spēlētājiem Mārci Vītolu, Lauri Mizi, Gunti Sīpoliņu, Raimondu Pabriežu un Jāni Lasmani.

Pagaidām vēl oficiāli nav apstiprināts galējais sastāvs LBL sezonai, bet, visticamāk, ka komandu skaits nemainīsies un atkal redzēsim cīnāmies desmit vienības. Jau iepriekš ziņojām, ka BK Saldus pametusi LBL un spēlēs otrajā divīzijā, tāpat vēl nav īstas skaidrības BK Jelgava klubu. Pērnajā sezonā BK Ogre kļuva par LBL2 čempioniem, tādējādi garantējot sev vietu augstākajā Latvijas basketbola sabiedrībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas