VIDEO: bērni sajūsmā par tikšanos ar Porziņģi Knicks nometnē

0 komentāri

Jūlija sākumā talantīgais latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis viesojās Ņujorkas Knicks bērnu basketbola nometnē, par ko ziņoja arī portāls Skaties.lv. Tagad Knicks vienība publiskojusi video, kur redzams plašāks ieskats par latvieša ciemošanos pie jaunajiem censoņiem.

Vairāki bērni bija ļoti ziņkārīgi un uzdeva NBA drafta ceturtajam numuram vairākus āķīgus jautājums, to skaitā vai ir grūti tikt draftētam? Mūsu uzbrucējs ar lielu smaidu un prieku pavadīja treniņu kopā ar bērniem, dalījās savā pieredzē un padomos par basketbolu. Galeriju no šī pasākuma skaties .

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Porzingis Visits Knicks CampYou always remember your first trip to camp and so will Kristaps Porzingis.

Posted by New York Knicks on trešdiena, 2015. gada 22. jūlijs

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas