VIDEO: pagājušās sezonas desmit trakākie NBA tālie raidījumi

0 komentāri

NBA.com apkopojis pagājušās sezonas desmit labākos ļoti tālos metienus. Daži no metieniem pilnīgi neticamā veidā nokļuva grozā, tostarp raidījumi no sava laukuma gala. Turklāt vairums no šiem neticamajiem metieniem bijuši ļoti svarīgi cīņā par uzvaru. Lai realizētu šādu raidījumu, nepieciešama ne tikai tehnika, bet arī ļoti liels spēks.

Trešo vietu tālāko metienu topā ieņem Memfisas Grizzlies spēka uzbrucēja Zaka Rendolfa raidījums mačā pret Sakramento Kings vienību. Interesanti, ka Rendolfs ar saviem ļoti tālajiem raidījumiem topā iekļuvis pat divas reizes. Otro vietu ieņēma lieliskais Danilo Galināri, kurš vispirms laukuma centrā pārķēra bumbu un pēc tam to skaisti raidīja grozā. Savukārt prestižo pirmo vietu ieguvis NBA sezonas vērtīgākais spēlētājs Stefans Karijs. Viņš mačā pret Grizzlies apaļo priekšmetu iemeta no sava laukuma gala!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas