Ventspils basketbolisti nonāk vienas uzvaras attālumā no LBL fināla

Pusfināla sērijas otrajā mačā Ventspils tikai mača izskaņā panāca izšķirošo pārsvaru un izbraukumā ar 88:81  apspēlēja Jēkabpili, sērijā līdz trim uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-0.

Lai gan mājiniekiem no Jēkabpils pirmās ceturtdaļas gaitā izdevās izvirzīties vadībā ar 14:9, vadību pēc tam pārņēma Ventspils, dažu minūšu laikā panākot jau 25:18 sev par labu. Nākamajā ceturksnī gan Jēkabpils deficītu atspēlēja, pirmā puslaika izskaņā izvirzoties vadībā ar 46:39, bet pirmo puslaiku mājiniekiem izdevās noslēgt ar divu punktu pārsvaru 49:47.

Komandas arī otrajā puslaikā turpināja cīnīties punkts punktā, vadībā nokļūstot te vienam, te otram klubam. Tiesa, ceturtās ceturtdaļas viducī Jēkabpils vienībai nebija sekmīgi vairāki uzbrukumi, turklāt tās basketbolisti pieļāva vairākas kļūdas, kas Ventspilij ļāva izvirzīties vadībā jau ar 88:75. Šis arī bija dueļa izšķirošais lūzuma punkts, lai gan Jēkabpils par katru cenu metās atspēlēties un piespieda pretiniekus vairākkārt kļūdīties, taču spēles likteni tas vairs neizmainīja.

Lielisku spēli Ventspils rindās aizvadīja Māris Gulbis, kuram 26 punkti, bet pa 11 pievienoja Trojs Bārnīss un Artis Ate. Tikmēr Jēkabpils sastāvā 24 punktus iemeta Rinalds Sirsniņš, kamēr 19 punktus iemeta Maikls Bērvels, kuram arī 11 atlēkušās bumbas.