VEF Rīga VTB līgas spēlē piekāpjas Krievijas superklubam Maskavas CSKA

Latvijas čempionvienība basketbolā VEF Rīga pirmdien VTB Vienotās līgas regulārā čempionāta noslēdzošajā mājas spēlē 2015.gadā ar 77:92 (25:26, 21:30, 11:16, 20:20) zaudēja Krievijas superklubam Maskavas CSKA.

VEF Rīga sastāvā 23 punktus iemeta Mārtiņš Meiers, bet desmit punktus pievienoja meksikānis Fransisko Kruss. Tikmēr CSKA rindās ar 16 punktiem izcēlās francūzis Nando de Kolo, bet 15 punktus guva Ņikita Kurbanovs.

Pirmajā ceturtdaļā abas komandas aizvadīja ļoti sīvu spēli, CSKA basketbolistiem nespējot palielināt punktu starpību lielāku par sešiem punktiem, bet spēles nogriezni noslēdzot tikai ar viena punkta pārsvaru. Tiesa, nākamajā ceturksnī rīdzinieki vairs nespēja tik ļoti pretoties viesiem, līdz ar to nonākot iedzinējos pat ar 12 punktu deficītu (49:37). Līdz spēles pirmās daļas beigām VEF Rīga basketbolistiem neizdevās samazināt CSKA punktu pārsvaru, puslaiku noslēdzot iedzinējos ar 46:56.

Otrajā spēles daļā CSKA turpināja aktīvu spēli un neļāva rīdziniekiem samazināt iekrāto rezultāta pārsvaru. Trešo ceturksni Maskavas kluba basketbolisti spēli noslēdza ar 15 punktu pārsvaru (72:57), ko spēja noturēt arī spēles beigās. Tiesa, dažas minūtes CSKA pārsvars bija pat 17 punkti (92:75).