VEF Rīga VTB līgas mačā piekāpjas Cmoki basketbolistiem

Latvijas čempionvienība basketbolā VEF Rīga ceturtdien VTB Vienotās līgas regulārā čempionāta mačā ar 76:84 zaudēja spēcīgākajai Baltkrievijas komandai Minskas Cmoki.

Ar 17 punktiem VEF Rīga labā izcēlās Jānis Bērziņš, kamēr 11 punkti Fransisko Krusa rēķinā. Tikmēr pa desmit punktiem guva Kenets Smits un Ludvigs Hākansons, kuram arī sešas rezultatīvas piespēles. Tikmēr viesu rindās ar 27 punktiem izcēlās Entonijs Hiljards, kamēr 17 punkti Gareta Štuca rēķinā.

Foto

Pirmās ceturtdaļas otrajā pusē viesi ieguva nelielu pārsvaru un spēles nogriezni noslēdza ar piecu punktu pārsvaru (17:12). Otrā ceturkšņa sākumā Cmoki basketbolisti veica sešu punktu izrāvienu, panākot jau 25:12. Turpinājumā viesu pārsvars turējās desmit punktu robežās, bet, pateicoties otrās ceturtdaļas pēdējā minūtē gūtiem sešiem bezatbildes punktiem, pirmais puslaiks noslēdzās jau ar 48:32 Minskas basketbolistu labā.

Trešās ceturtdaļas vidū Cmoki pārsvars sasniedza jau 21 punktu (59:38), bet dažas minūtes vēlāk viesiem jau 24 punktu handikaps (64:40).

Ceturtajā spēles nogrieznī rīdzinieki sāka pakaļdzīšanos un trīs minūtes līdz finālsvilpei panāca desmit punktu deficītu (71:81). Tiesa, vēl vairāk Minskas basketbolistu pārsvaru mājiniekiem sadeldēt neizdevās un tika piedzīvots zaudējums ar 76:84.