VEF Rīga otrajā puslaikā salauž Jūrmalas/Fēnikss pretestību un izcīna uzvaru

Čempionvienība VEF Rīga trešdien savā laukumā otrajā puslaikā salauza Jūrmalas/Fēnikss pretestību un izcīnīja uzvaru Aldaris Latvijas Basketbola līgas regulārā čempionāta mačā, kas ļāva komandai pakāpties uz otro vietu turnīra tabulā.

VEF Rīga guva uzvaru ar rezultātu 98:84 (26:23, 16:27, 30:17, 26:17), kopvērtējumā apsteidzot vicečempioni Ventspils, kas tagad ir trešajā pozīcijā.

Rīdzinieku komandā Entonijs Mailzs guva 18 punktus, Džošua Bostiks iemeta 14, Mārtiņš Meiers pievienoja 13, Mareks Mejeris 12, bet Jāņa Bērziņa kontā bija 11 punkti.

Jūrmalas vienības sastāvā Edgars Jeromanovs guva 18 punktus un veica 12 rezultatīvas piespēles, pa 13 punktiem iemeta Edmunds Elksnis un Iļja Gromovs, bet 11 punktus iemeta Uģis Pinete.

Pēc pirmā puslaika VEF Rīga bija iedzinējos ar rezultātu 42:50. Neizšķirtu rezultātu rīdzinieki panāca trešās ceturtdaļas otrajā pusē un vēlāk ieguva arī vadību. Trīs minūtes pirms mača pamatlaika beigām VEF Rīga bija vien sešu punktu pārsvars, taču atlikušajā laikā rīdzinieki to palielināja un galā izcīnīja uzvaru ar pārliecinošu pārsvaru. Jau ziņots, ka Latvijas čempione VEF Rīga iepriekšējā LBL mačā negaidīti zaudēja Jēkabpils komandai ar 77:79.