Vecvagars neiziet laukumā, Žalgiris smags zaudējums Laboral Kutxa

Latviešu saspēles vadītāja Kaspara Vecvagara pārstāvētā Lietuvas basketbola čempione Kauņas Žalgiris piedzīvoja pārliecinošu zaudējumu Turkish Airlines Eirolīgas TOP 16 posma pirmajā mačā. Žalgiris savā laukumā ar 68:89 piekāpās Spānijas komandai Vitorijas Laboral Kutxa, kuras pieteikumā ir arī joprojām traumu ārstējošais latvietis Dāvis Bertāns.

Šajā mačā jau pēc pirmās ceturtdaļas Žalgiris zaudēja ar 14:33, turpinājumā cīņā par uzvaru neiesaistoties. Kaspars Vecvagars šim mačam bija pieteikts, bet laukumā tā arī neizgāja. Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 16 punktiem bija Dariuss Edamss.

Šīs abas komandas spēlē F apakšgrupā, kurā sacentīsies arī vēl viena latvieša Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Vācijas čempione Bambergas Brose Baskets. Vēlāk trešdien Bambergas klubs pirmajā otrā posma spēlē viesosies pie pagājušās sezonas turnīra čempiones Madrides Real.