Vecvagara Kauņas Žalgiris izbraukumā zaudē Maskavas CSKA

Latvijas basketbolista Kaspara Vecvagara pārstāvētais Lietuvas klubs Kauņas Žalgiris piektdien izbraukumā ar 86:100 (23:21, 25:26, 13:27, 25:26) zaudēja Krievijas grandam Maskavas CSKA.

Vecvagars šajā mačā laukumā pavadīja 20 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā guva septiņus punktus, kas viņam šosezon ir labākais sniegums Eirolīgas mačos.

Latviešu saspēles vadītājs trāpīja vienu no trim divpunktu metieniem, realizēja vienu no četriem trīspunktu metieniem, kā arī sekmīgi izpildīja divus soda metienus. Tāpat viņa kontā arī trīs rezultatīvas piespēles, viena atlēkušā bumba, viena kļūda un četri efektivitātes punkti.

Pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti 48:48, taču trešajā ceturtdaļā CSKA veica 13:2 izrāvienu un pārņēma iniciatīvu. Atlikušajā spēles daļā Žalgiris nespēja atspēlēties un galā piedzīvoja kārtējo zaudējumu ULEB Eirolīgas otrā posma spēlēs.

CSKA sastāvā 26 punktus guva Nando de Kolo, bet 15 sameta Milošs Teodosičs. Žalgiris rindās Olivjē Hanlans guva 15 punktus, bet par 13 pievienoja Jans Vugjouks un Broks Motums.