Valmiera/ORDO nonāk uzvaras attālumā no LBL fināla

Valmiera/ORDO komanda ceturtdien nonāca uzvaras attālumā no Aldaris Latvijas Basketbola līgas izslēgšanas turnīra fināla.

Pusfinālā otrajā spēlē valmierieši ar 80:71 (24:15, 13:11, 21:9, 22:36) viesos uzveica Liepāja/Triobet komandu, sērijā līdz trim uzvarām panākot 2-0. Rezultatīvākais uzvarētājiem bija Kvameins Mičels, kurš guva 14 punktus, 12 punkti Aigaram Šķēlem, bet par punktu mazāk Mārtiņam Laksam. Tikmēr pa deviņiem punktiem sameta Armands Šķēle un Akselis Vairogs. Savukārt mājinieku rindās ar 16 punktiem izcēlās Klāvs Čavars.

Pateicoties Mičelam un Armandam Šķēlem, viesi spēli iesāka ar 12:0 izrāvienu, bet pirmo ceturtdaļu noslēdza ar deviņu punktu pārsvaru (24:15). Otrajā ceturksnī Valmieras basketbolisti spēja noturēt vadību un pārtraukumā devās ar 11 punktu pārsvaru (37:26).

Arī trešajā ceturtdaļā laukumā saimniekoja Valmiera/ORDO komanda, kas spēja iekrāt jau vairāk nekā 20 punktu atstatumu. Ceturtās ceturtdaļas sestajā minūtē viesi atradās vadībā ar 73:53, tomēr trīs minūšu laikā ielaida 12 punktus, kas liepājniekiem vēl saglabāja cerības uz uzvaru. Tomēr Valmiera/ORDO pamatlaika pēdējā minūtē noturēja pārsvaru un izcīnīja uzvaru ar 80:71.

Nākamais duelis starp šīm vienībām notiks sestdien Valmierā.