Valmiera/ORDO negaidīti pārtrauc sadarbību ar treneri Zvirgzdiņu

0 komentāri

Otrdien, 22.decembrī, Valmiera/ORDO pārtrauca sadarbību ar komandas galveno treneri Ainaru Zvirgzdiņu, kurš vadīja komandu kopš šīs sezonas sākuma. Valmiera/ORDO vadība pieņēmusi lēmumu par trenera atbrīvošanu no amata, balstoties uz komandas neveiksmēm pēdējā mēneša laikā.

Ainara Zvirgzdiņa līdz šim trenētā Valmiera/ORDO komanda pēc salīdzinoši veiksmīgā sezonas sākuma Aldaris LBL turnīrā piedzīvojusi trīs zaudējumus pēdējo četru spēļu laikā. Valmiera/ORDO neveiksmju sērija sākās ar zaudējumu izbraukumā pret BK Jelgava. Ar lielām grūtībām savā laukumā un tikai spēles pagarinājumā tika pārspēta Barons/LDz komanda, pēc tam sekoja vēl viens zaudējums izbraukuma spēlē Jēkabpilī, ar 72:66 piekāpjoties BK Jēkabpils komandai. Sestdien, 19.decembrī, valmierieši piedzīvoja pirmo neveiksmi šajā sezonā arī savā laukumā, ar 80:89 zaudējot Jūrmala/Fēnikss vienībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valmiera/ORDO ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš: ”Šīs sezonas Valmiera/ORDO komandas modelis ir viens no visu laiku spēcīgākajiem Valmieras kluba vēsturē – mums ir izdevies sapulcēt ļoti meistarīgus latviešu spēlētājus visās pozīcijās, taču komandas parādītais sniegums, jo īpaši pēdējā mēneša laikā Latvijas Basketbola līgas ietvaros, kad komanda 4 spēlēs piedzīvoja 3 zaudējumus – Jelgavai, Jēkabpilij un Jūrmalai, ir neapmierinošs. Izvērtējot vairākus aspektus, tika pieņemts lēmums pārtraukt sadarbību ar komandas galveno treneri. Paldies Ainaram Zvirgzdiņam par līdz šim ieguldīto darbu un vēlam veiksmi turpmākajā trenera karjerā!”

No šodienas komandas galvenā trenera pozīciju ieņems Gatis Melderis, kurš līdz šim pildīja trenera Zvirgzdiņa asistenta funkcijas. Otrdien, 22.decembrī, Valmiera/ORDO pārtrauca sadarbību ar komandas galveno treneri Ainaru Zvirgzdiņu, kurš vadīja komandu kopš šīs sezonas sākuma. Valmiera/ORDO vadība pieņēmusi lēmumu par trenera atbrīvošanu no amata, balstoties uz komandas neveiksmēm pēdējā mēneša laikā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas