Valmiera/ORDO basketbolisti pirmo reizi komandas vēsturē iekļūst LBL finālā

Regulārā čempionāta uzvarētāja Valmiera/ORDO komanda sestdien savā laukumā pārspēja Liepāja/Triobet vienību un pirmo reizi vēsturē iekļuva Aldaris Latvijas Basketbola līgas finālā.

Valmierieši uzvaru izcīnīja ar rezultātu 97:73 (26:19, 28:16, 16:21, 27:17), pusfināla sērijā līdz trim uzvarām triumfējot ar 3-0.

Uzvarētāju sastāvā Aigars Šķēle guva 20 punktus un veica desmit rezultatīvas piespēles, 19 punktus iemeta amerikānis Kvameins Mičels, 18 pievienoja Artūrs Bērziņš, bet desmit punkti un septiņas izcīnītas atlēkušās bumbas Dāvja Rozīša rēķinā.

Liepājnieku rindās amerikānis Kristofers Ričardss guva 15 punktus, bet Klāvs Čavars izcēlās ar desmit punktiem un astoņām pie groziem savāktām bumbām.

Pamatus uzvarai valmierieši ielika jau pirmajā puslaikā, pārtraukumā dodoties ar 19 punktu pārsvaru. Laukuma saimnieki līdz mača beigām pārliecinoši noturēja vadības grožus un varēja svinēt kluba vēsturē lielāko panākumu.

Jau ziņots, ka otrdien šīs sērijas pirmajā mačā Valmiera/ORDO savā laukumā izcīnīja uzvaru ar 68:55, bet otrajā spēlē vidzemnieki ceturtdien viesos bija pārāki ar 80:71.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!