Valmierā pirmā spēle cīņā par Baltijas līgas bronzas medaļām

Trešdien, 30. martā, Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies Triobet Baltijas Basketbola līgas sērijas par 3. vietu pirmā spēle, kurā Valmiera/ORDO uzņems Lietuvas komandu Paņevežas Lietkabelis. Spēles sākums, kā ierasts – plkst. 18:30.

Valmieras basketbolisti jau iekļūstot pusfinālā sasniedza kluba vēsturē labāko Baltijas līgas rezultātu. Pusfinālā Valmiera/ORDO tikās ar Igaunijas čempionvienību Tartu TU/Rock. Pirmajā spēlē Tartu komandas šķīra tikai četru punktu starpība par labu Igaunijas komandai – 68:64. Tas sērijas otrajā spēlē solīja saspringtu cīņu. Pie pārpildītām Vidzemes Olimpiskā centra tribīnēm Valmiera/ORDO basketbolistiem spēles sākums izvērtās neveiksmīgs, ļaujot Tartu komandai iegūt pārsvaru, bet otrajā puslaikā vidzemnieki atspēlējās. Trīs minūtes pirms spēles beigām rezultāts bija neizšķirts, ļaujot valmieriešiem cīnīties par uzvaru sērijā. Tomēr spēles izšķirošajos momentos aukstasinīgāk nospēlēja Igaunijas čempionvienība, izcīnot panākumu ar 75:68. Tādējādi divu spēļu summā Valmiera/ORDO piekāpās un cīņa par zeltu šobrīd jāatliek. Tomēr Baltijas līgas sezona vēl nav noslēgusies, un Valmiera/ORDO cīnīsies par turnīra bronzas medaļām ar Paņevežas Lietkabelis komandu. Pirmā cīņa jau trešdien Valmierā.