Utenas Juventus izcīna BBL bronzas medaļas

Baltijas Basketbola līgas čempionāta bronzas medaļas izcīnīja Lietuvas klubs Utenas Juventus, kas divu spēļu summā ar 125:124 pārspēja TU/Rock vienību no Igaunijas.

Pirmajā spēlē izbraukumā Juventus piekāpās Igaunijas komandai, zaudējot ar 63:72, taču pēc tam, ceturtdien, savās mājās izcīnīja uzvaru ar 62:52.

Atbildes spēlē TU/Rock pirmās ceturtdaļas vidū pie rezultāta 8:6 izvirzījās vadībā un spēja noturēt rezultāta pārsvaru līdz pat otrā ceturkšņa vidum, kad mājinieki panāca neizšķirtu 20:20. Pēc dažiem veiksmīgiem uzbrukumiem Juventus spēja noslēgt puslaiku, jau esot vadībā ar 28:24. Trešā ceturkšņa piektajā minūtē Juventus panāca 11 punktu pārsvaru (40:29), bet spēles nogriezni noslēdza jau ar 12 punktu pārsvaru (46:34).

Pēdējo ceturtdaļu aktīvāk iesāka TU/Rock basketbolisti, samazinot punktu deficītu līdz pat sešiem punktiem (44:50), tiesa pēc tam Juventus spēlētāji atkal panāca desmit punktu pārsvaru, tādējādi uzvarot arī cīņā par bronzas medaļām.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 15 gūtiem punktiem un astoņām izcīnītām atlēkušajām bumbām bija Sauļus Kulvietis. Tikmēr TU/Rock labā 21 punktu guva un astoņas bumbas zem groziem izcīnīja Janars Talts.