Unicaja nogremdē Laboral Kutxa cerības uz Eirolīgas ceturtdaļfinālu

Pirms spēles Mājnieki Malagas Unicaja jau bija zaudējusi cerības uz iekļūšanu Eirolīgas ceturtdaļfinālā.  Tas nemazināja Unicaja vēlmi izcīnīt panākumu pret vienu no niknākajiem konkurentiem Spānijas ACB līgā – Laboral Kutxa. Laboral vajadzēja obligāti uzvarēt, lai iegūtu ceļazīmi uz Eirolīgas labāko astotnieku.

Pirms spēles mājnieki Malagas Unicaja jau bija zaudējusi cerības uz iekļūšanu Eirolīgas ceturtdaļfinālā.  Tas nemazināja Unicaja vēlmi izcīnīt panākumu pret vienu no niknākajiem konkurentiem Spānijas ACB līgā – Laboral Kutxa. Laboral vajadzēja obligāti uzvarēt, lai iegūtu ceļazīmi uz Eirolīgas labāko astotnieku. Laukumā ritēja sīva cīņa, tomēr visu spēli lielākoties notikumus diktēja mājinieki – Malagas Unicaja basketbolisti. Iegūstot komfortablu pārsvaru pēc trešās ceturtdaļas 70:59 Unicaja basketbolisti prata nosargāt un izcīnīt uzvaru ar 93:84. Dāvja Bertāna Laboral Kutxa līdz ar to sezona Eirolīgā beigusies.

Plus četri – 20:16 vēstīja tablo pēc pirmās ceturtdaļas. Arī turpinājumā mazliet veiksmīgāk darbojās Žoana Plazas trenētie Unicaja basketbolisti un pātraukumā devās ar septiņu punktu pārsvaru – 43: 36. Pēc pātraukuma Laboral Kutxa nespēja saņemties un uzlabot savu sniegumu un pirms pēdējās ceturtdaļas viesiem jau mīnuss 11 un Laboral Eirolīgas sezona karājās mata galā. Lieliem spēkiem dodoties uz priekšu tomēr Laboral izlieto ūdeni neizdevās sasmelt un piedzīvoja ļoti sāpīgu zaudējumu.

Par vienu no galvenajiem uzvaras kaldinātājiem kļuva amerikānis Raeins Tolsons, kurš guva 17 punktus, bet Džeisons Greindžers pievienoja 15 punktus. Laboral rindās Fabians Kauzjē atzīmējās ar 21 punktu, savukārt Fernando San Emeterio guva 16 punktus.