Ukrainas un Zviedrijas futbola izlases spērušas soli tuvāk Eiropas čempionāta finālturnīram

Ukrainas un Zviedrijas futbola izlases sestdien izcīnīja uzvaras Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra “play-off” kārtas pirmajās spēlēs. Ukraina savā laukumā ar 2:0 uzvarēja Slovēnija, Zviedrija ar 2:1 pieveica Dāniju.

Pēc panākuma izcīnīšanas 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra “play-off” kārtas pirmajā spēlē Ukraina spērusi platu soli pretī finālturnīram. Pirmajā izslēgšanas spēļu mačā Ukraina savā laukumā ar 2:0 (1:0) pieveica Slovēniju.

Šī mača rezultātu 23.minūtē atklāja Andrijs Jarmoļenko, bet mača 54.minūtē pārsvaru dubultoja Jevhens Seļezņovs. Ukrainas futbolistiem šajā mačā piederēja liels pārsvars, jo Slovēnija tā arī visas spēles laikā neizdarīja nevienu sitienu pretinieku vārtu rāmī, kamēr mājiniekiem tādi bija seši. Atbildes mačs šim pārim norisināsies otrdien, bet Eiropas čempionāta finālturnīru sasniegs uzvarētājs divu spēļu summā.

Zviedrija savā laukumā ar 2:1 uzvarēja Dānijas futbolistus. 45. minūtē Emils Forsbergs laukuma saimniekus izvirzīja vadībā, bet otrā puslaika sākumā 11 metru soda sitienu realizēja Zlatans Ibrahimovičs, panākot jau 2:0 Zviedrijas labā. 80.minūtē dāņu uzbrucējs Nikolajs Jorgensens vienus vārtus atguva un Zviedrija izcīnīja uzvaru ar 2:1. Arī šajā pārī atbildes spēle notiks otrdien.