Turcija pieveic Čehiju, kas pirmo reizi kopš 2002. gada nespēlēs Olimpisko spēļu kvalifikācijā

Turcija ar 59:48 pārspēja Čehiju, kas pēc piedzīvotā zaudējuma pirmo reizi kopš 2002.gada nepiedalīsies Olimpiādes kvalifikācijas turnīrā. Rezultatīvākā spēlētāja Turcijas izlasē šajā cīņā bija Nevrije Jilmaza, kurai 23 gūti punkti.

Pirmajā puslaikā abas vienības aizvadīja ļoti sīvu cīņu, vairākkārt izvirzoties vadībā kā vienai, tā otrai komandai, otro ceturtdaļu noslēdzot ar minimālu rezultāta starpību – 26:25 Turcijas labā. Spēles lūzums tika panākts trešā ceturkšņa sākumā, kad turcietes panāca 11 punktu pārsvaru 36:25. Turpinājumā Čehijas sportistes centās pietuvoties pretiniecēm, taču nespēja samazināt rezultāta starpību.

Rezultatīvākā spēlētāja Turcijas izlasē šajā cīņā bija Nevrije Jilmaza, kurai 23 gūti punkti un astoņas atlēkušās bumbas, bet 12 punktus pievienoja un sešas bumbas zem groziem izcīnīja naturalizētā amerikāniete Lara Sandersa. Tikmēr Čehijai ar 12 punktiem izcēlās Mihaela Stejskalova. Pirmo vietu E grupā ar četriem panākumiem piecās spēlēs jau bija nodrošinājusi Turcija, tikmēr Čehija otro posmu noslēdza ar vienu uzvarētu spēli.